Синдикална понуда
Укупан бр. чланова: 29.443 Активан бр. чланова: 16.585

Независни Синдикат Полиције

Добродошли на сајт Независног синдиката полиције!

Распоред такмичења осмих спортских игара

Данас објављујемо распоред такмичења за предстојеће спортске игре уз напомену да ће екипа која се не појави на терену у време одигравања утакмице, бити дисквалификована из даљег такмичењa. Такође вас обавештавамо да ћемо поред најзанимљивијих тренутака које забележимо током игара, свакодневно на нашем сајту и ФБ страници објављивати и резултате такмичења.  

БАСКЕТ -  ПЕТАК 30.08.2019      23 ЕКИПE

ТЕРЕНИ  MK KOMERC

ПРЕ ПОДНЕ                                                                ТЕРЕН БРОЈ 1                                     ТЕРЕН БРОЈ                                         КОСТУР ГРУПА А                              КОСТУР ГРУПА Б

1. 10,00 – 10,30             СМЕДЕРЕВО-ПАНЧЕВО                      ШАБАЦ-НОВИ САД

2. 10,30 – 11,00             ЧАЧАК-КИКИНДА                                  ЗАЈЕЧАР-СУБОТИЦА

3. 11.00 - 11.30              БЕОГРАД-ПРИЈЕПОЉЕ                      ПИРОТ-ВРАЊЕ

4. 1130 - 12.00              ЛЕСКОВАЦ-СД/ПА                                ПРОКУПЉЕ-МУП

5. 12,00 - 12,30             ПОЖАРЕВАЦ-КРУШЕВАЦ                  КРАГУЈЕВАЦ-ША/НС 

6. 12.30 - 13.00              ДСиНМ- ЧА/КИ                                      С.МИТРОВИЦА-ЗА/СУ

  ПО ПОДНЕ

7. 16,00 - 16,30             БОР-БГ/ПП                                     НИШ-ПИ/ВР                                

8. 16,30 - 17,00             А3-А4  = А1                                         КРАЉЕВО-ПК/МУП

9. 17,00 - 17,30             А5-А6  = А2                                          Б3-Б4     = Б1       

10. 17,30 - 18,00           ПОЛУФИНАЛЕ А1-А2                         Б5-Б6     = Б2

11. 18,00 - 18,30          ПОЛУФИНАЛЕ Б1-Б2

12. 18,30 – 18,45         ПАУЗА

13. 18,45 – 19,15          УТАКМИЦА ЗА 3 МЕСТО                     ФИНАЛЕ       

 

МАЛИ ФУДБАЛ - ПЕТАК 30.08.2019

      ПРЕ ПОДНЕ                           ТЕРЕН ПУТНИК                   ТЕРЕН  КРАГУЈЕВАЦ                               
  1. 10.00-10.30                         НОВИ САД-НОВИ ПАЗАР             СМЕДЕРЕВО-ПИРОТ
  2. 10.30-11.00                         КРАГУЈЕВАЦ-БОР                         ЈАГОДИНА-ЛЕСКОВАЦ
  3. 11.00-11.30                         ВАЉЕВО-ШАБАЦ                          ПРОКУПЉЕ-ПРИЈЕПОЉЕ
  4. 11.30-12.00                        С.МИТРОВИЦА-ПАНЧЕВО            НИШ-ЗАЈЕЧАР
  5. 12,00-12,30                       СУБОТИЦА-МУП                            ВРАЊЕ-СД/ПИ
  6. 12.30-13.00                        КРАЉЕВО-НС/НП                         КИКИНДА-ЈА/ЛЕ
ПРЕ ПОДНЕ                           ТЕРЕН ПУТНИК                     ТЕРЕН  КРАГУЈЕВАЦ  
  1. 16,00-16,30                         КГ/БО-ВА/ША                               ПОЖАРЕВАЦ-ПК/ПП
  2. 16,30-17,00                         БЕОГРАД-СМ/ПА                        КРУШЕВАЦ-НИ/ЗА
  3. 17,00-17,30                         ЧАЧАК-СУ/МУП                           Б3 – Б4                      
  4. 17,30-18,00                          А3 – А4                       
  5. 18,00-18,30                          А5 – А6
  6. 18,30-19,00                          Б5 – Б6
 

МАЛИ ФУДБАЛ - СУБОТА 31.09.2019

   ПРЕ ПОДНЕ               ТЕРЕН ПУТНИК                                                      
  1. 10,00 – 10,30           ПОЛУФИНАЛЕ А1 – А2                                                     
  2. 10,30 – 11,00           ПОЛУФИНАЛЕ Б1 – Б2                                                      
  3. 11,00 – 11,15           ПАУЗА                                                       
  4. 11,15 – 11,45           УТАКМИЦА ЗА 3.МЕСТО                                                     
  5. 11,45 – 12,15           ФИНАЛЕ                                               
 

ОДБОЈКА -  ПЕТАК 30.08.2019      22 ЕКИПE   

                                      

ПРЕ ПОДНЕ                      ТЕРЕН МК КОМЕРЦ               ТЕРЕН СРБИЈА ШУМЕ                                                 КОСТУР ГРУПА А                     КОСТУР ГРУПА Б
  1. 10,00 – 10,30                    БОР-ВАЉЕВО                                     ПИРОТ-БЕОГРАД
  2. 10,30 – 11,00                    ПРИЈЕПОЉЕ-КРАЉЕВО                НОВИ САД-ЗАЈЕЧАР
  3. 11.00 - 11.30                     КИКИНДА-ПОЖАРЕВАЦ                ВРАЊЕ-КРУШЕВАЦ
  4. 11.30 - 12.00                    МУП-БО/ВА                                        СОМБОР-ПИ/БГ
  5. 12,00 - 12,30                    ДСиНМ-ШАБАЦ                                ЗРЕЊАНИН-ЧАЧАК 
  6. 12.30 - 13.00                    СУБОТИЦА-ПП/КВ                          СМЕДЕРЕВО-НС/ЗА   
  ПО ПОДНЕ                       ТЕРЕН МК КОМЕРЦ                  ТЕРЕН СРБИЈА ШУМЕ
  1. 15,30 – 16,00           ПАНЧЕВО-КИ/ПО                          НИШ-ВР/КШ                                
  2. 16,00 - 16,30            А3-А4  = А1                                    Б3-Б4     = Б1
  3. 16,30 - 17,00            А5-А6  = А2                                    Б5-Б6     = Б2
  4. 17,00 - 17,30            ПОЛУФИНАЛЕ А1-А2
  5. 17,30 - 18,00            ПОЛУФИНАЛЕ Б1-Б2
  6. 18,00 - 18,15            ПАУЗА
  7. 18,15 – 18,45           УТАКМИЦА ЗА 3 МЕСТО                            
  8. 18,45 – 19,15           ФИНАЛЕ
 
  1. СПОРТСКЕ ИГРЕ НСП – ОРГАНИЗАЦИЈА –ЗАПИСНИЧАРИ КОПАОНИК 2019
ПИКАДО:
  1. Николић Игор
  2. Милутиновић Милорад
  3. Стоиљковић Дејан
  4. Богдановић Данило
  СТОНИ ТЕНИС:
  1. Тимчић Горан
  2. Николиш Тихомир
  3. Цветковић Ненад
  4. Петровић Марјан
  СТРЕЉАШТВО:
  1. Ђуровић Жељко
  2. Брежњак-Филиповић Снежана
  3. Јован Дмитрић
  4. Лазић Горан
  5. Алексић Срђан
  6. Балтић Неџад
  МАЛИ ФУДБАЛ:
  1. Радовић Дејан
  2. Њемчевић Зоран
  3. Марковић Горан
  4. Милићевић Миланко
  БАСКЕТ:
  1. Јеринг Андрија
  2. Деспотовић Рајко
  3. Павловић Дејан
  4. Миленковић Зоран
  ОДБОЈКА:
  1. Ћулибрк Драган
  2. Савић Драган
  3. Здравковић Дејан
  4. Златић Вељко
  КОНОПАЦ:
  1. Миладиновић Ненад
  2. Савић Мирослав
  3. Тимчић Горан
  ОРГАНИЗАЦИЈА:
  1. Миладиновић Ненад
  2. Савић Мирослав
  3. Томић Сања
 
1711