Синдикална понуда
Укупан бр. чланова: 29.443 Активан бр. чланова: 16.187

Независни Синдикат Полиције

Добродошли на сајт јединог репрезентативног синдиката у МУП-у!

Јуче отворене 8. спортске игре НСП-а објављујемо и резултате првих утакмица данас одиграних

Јуче су у 17.00 часова на Копаонику на теренима хотела Краљеви Чардаци свечано отворене 8.спортске игре Независног синдиката полиције. Многобројним учесницима игара обратио се управник хотела пожелевши им пријатан боравак а међу званицама су се већ традиционално нашли и представници полицијских синдиката из региона који су такође у кратким обраћањима поздравили наше чланове. На крају се присутнима обратио и председавајући Председништва НСП Велимир Лукић који је званично отворио спортске игре и уједно искористио прилику да укратко прокоментарише нови колективни уговор и бројне повољности које он доноси.  Јутрос су у 10.00 часова учесници игара изашли на спортске терене, a као и претходних година такмичења су организована у малом фудбалу, кошарци, одбојци, стрељаштву, стоном тенису и пикаду. У доњим табелама можете видети резултате утакмица одиграних током преподнева.

МАЛИ ФУДБАЛ - ПЕТАК 30.08.2019

ПРЕ ПОДНЕТЕРЕН ПУТНИКТЕРЕН  КРАГУЈЕВАЦ
10.00-10.30НОВИ САД-НОВИ ПАЗАР  0:6СМЕДЕРЕВО-ПИРОТ 1:0
10.30-11.00КРАГУЈЕВАЦ-БОР  6:0ЈАГОДИНА-ЛЕСКОВАЦ 3:0
11.00-11.30ВАЉЕВО-ШАБАЦ 1:9ПРОКУПЉЕ-ПРИЈЕПОЉЕ 6:2
11.30-12.00С.МИТРОВИЦА-ПАНЧЕВО 5:0НИШ-ЗАЈЕЧАР 2:0
12,00-12,30СУБОТИЦА-МУП  0:5ВРАЊЕ-СМЕДЕРЕВО 4:0
12.30-13.00КРАЉЕВО-НОВИ ПАЗАР 2:4КИКИНДА-ЈАГОДИНА 0:2
 
ПО ПОДНЕТЕРЕН ПУТНИКТЕРЕН  КРАГУЈЕВАЦ
16,00-16,30КРАГУЈЕВАЦ-ШАБАЦПОЖАРЕВАЦ-ПРОКУПЉЕ
16,30-17,00БЕОГРАД-С.МИТРОВИЦАКРУШЕВАЦ-НИШ
17,00-17,30ЧАЧАК-МУПВРАЊЕ-ЈАГОДИНА Б3 – Б4=Б1
17,30-18,00НОВИ ПАЗАР-КГ/ША А3–А4=А1 
18,00-18,30БГ/СМ-МУП/ЧА А5–А6=А2 
18,30-19,00ПО/ПК-НИ/КШ Б5 – Б6=Б2 
                                                                                 

МАЛИ ФУДБАЛ - СУБОТА 31.09.2019 

ПРЕ ПОДНЕ               ТЕРЕН ПУТНИК                                                      
10,00 – 10,30    ПОЛУФИНАЛЕ А1-А2                                                     
10,30 – 11,00    ПОЛУФИНАЛЕ Б1 – Б2                                                      
11,00 – 11,15    ПАУЗА 
11,15 – 11,45    УТАКМИЦА ЗА 3.МЕСТО                                                     
11,45 – 12,15    ФИНАЛЕ 
 

ОДБОЈКА -  ПЕТАК 30.08.2019      22 ЕКИПE

ПРЕ ПОДНЕТЕРЕН МК КОМЕРЦТЕРЕН СРБИЈА ШУМЕ
 КОСТУР ГРУПА А                                    КОСТУР ГРУПА Б
10,00 – 10,30БОР-ВАЉЕВО    1:2                               ПИРОТ-БЕОГРАД  0:2
10,30 – 11,00ПРИЈЕПОЉЕ-КРАЉЕВО  2:0               НОВИ САД-ЗАЈЕЧАР 2:0
11.00 - 11.30КИКИНДА-ПОЖАРЕВАЦ  0:2             ВРАЊЕ-КРУШЕВАЦ 0:2
11.30 - 12.00МУП-ВАЉЕВО 0:2                                СОМБОР-БЕОГРАД 0:2
12,00 - 12,30ДСиНМ-ШАБАЦ   0:2                          ЗРЕЊАНИН-ЧАЧАК 1:2 
12.30 - 13.00СУБОТИЦА-ПРИЈЕПОЉЕ 0:2               СМЕДЕРЕВО-НОВИ САД  0:2 
 
ПО ПОДНЕТЕРЕН МК КОМЕРЦТЕРЕН СРБИЈА ШУМЕ
15,30 – 16,00ПАНЧЕВО-КИ/ПОНИШ-ВР/КШ
16,00 - 16,30ВАЉЕВО-ШАБАЦ     А3-А4  = А1БЕОГРАД-ЧАЧАК        Б3-Б4     = Б1
16,30 - 17,00ПРИЈЕПОЉЕ-ПО/ПА А5-А6  = А2НОВИ САД-КШ/НИ     Б5-Б6     = Б2
17,00 - 17,30ПОЛУФИНАЛЕ А1-А2 
17,30 - 18,00ПОЛУФИНАЛЕ Б1-Б2 
18,00 - 18,15ПАУЗА 
18,15 – 18,45УТАКМИЦА ЗА 3 МЕСТО 
18,45 – 19,15ФИНАЛЕ 

БАСКЕТ -  ПЕТАК 30.08.2019      23 ЕКИПE

ТЕРЕНИ  MK KOMERC

ПРЕ ПОДНЕТЕРЕН БРОЈ 1ТЕРЕН БРОЈ 2
 КОСТУР ГРУПА АКОСТУР ГРУПА Б
10,00 – 10,30СМЕДЕРЕВО-ПАНЧЕВО 0:2              ШАБАЦ-НОВИ САД 2:0
10,30 – 11,00ЧАЧАК-КИКИНДА   2:0                     ЗАЈЕЧАР-СУБОТИЦА 9:3
11.00 - 11.30БЕОГРАД-ПРИЈЕПОЉЕ  21:0             ПИРОТ-ВРАЊЕ 6:4
11.30 - 12.00ЛЕСКОВАЦ-ПАНЧЕВО 0:21               ПРОКУПЉЕ-МУП  1:4
12,00 - 12,30ПОЖАРЕВАЦ-КРУШЕВАЦ  8:10         КРАГУЈЕВАЦ-ШАБАЦ 1:9 
12.30 - 13.00ДСиНМ- ЧАЧАК 0:21                            С.МИТРОВИЦА-ЗАЈЕЧАР 5:3
   

ПО ПОДНЕ

16,00 - 16,30БОР-БЕОГРАДНИШ-ПИРОТ
16,30 - 17,00ПАНЧЕВО- КРУШЕВАЦ  А3-А4=А1КРАЉЕВО-МУП
17,00 - 17,30ЧАЧАК-БГ/БО А5-А6=А2ШАБАЦ-С.МИТРОВИЦА   Б3-Б4=Б1
17,30 - 18,00ПОЛУФИНАЛЕ А1-А2НИ/ПИ-МУП/КВ Б5-Б6     = Б2
18,00 - 18,30ПОЛУФИНАЛЕ Б1-Б2/
18,30 – 18,45ПАУЗА/
18,45 – 19,15УТАКМИЦА ЗА 3 МЕСТОФИНАЛЕ
   
1673