Ukupan br. članova: 29.443 Aktivan br. članova: 15.974

Nezavisni Sindikat Policije

Dobrodošli na sajt Nezavisnog sindikata policije!

KC Pančevo - Član NSP osvajač zlatne medalje!

Juče je u Šapcu održano prvenstvo Srbije a potom i prvenstvo Vojvodine u džiu džicu. Veliki broj klubova je učestvovao na takmičenju u ovom sve popularnijem sportu a ono što je nama posebno interesantno je da je osvajač zlatne medalje u kategoriji do 85kg, član Nezavisnog sindikata policije Ivan Grbović! Osim Grbovića na takmičenju je učestvovao i njegov kolega iz kluba Dragan Simić koji je takođe policijski službenik. Simić je osvojio srebrnu medalju u tzv duo sistemu džiu džice.

Ivan Grbović (prvi zdesna)

Grbović i Simić su na ovom takmičenju predvodili džiu džicu KBV „Mali zmaj“ čiji su osnivači, a koji je u ukupnom plasmanu takođe imao impresivan rezultat osvojivši čak 42 medalje od čega 15 zlatnih, 15 srebrnih i 12 bronzanih!

Ivan Grbović radi kao vatrogasac-spasilac u Kovinu. Najveći uspeh u ovom sportu je zabeležio prošle godine kada je osvojio bronzu na državnom prvenstvu Srbije. Član je Nezavisnog sindikata policije od 2013. godine.