03.12.2020

Сатница – баскет, фудбал, одбојка

29. августа 2016.

БАСКЕТ –  ПЕТАК 02.09.2016
ТЕРЕНИ  ХОТЕЛА БЕЛИ БОР

ПРЕ ПОДНЕ ТЕРЕН БРОЈ 1 ТЕРЕН БРОЈ 2
1.       11.00-11.30 ЛЕСКОВАЦ – ВРАЊЕ ДС И НМ – ЧАЧАК
2.       11.30-12.00 БОР – ПИРОТ НИШ – БЕОГРАД
3.       12,00-12,30 ЗАЈЕЧАР – ВАЉЕВО СУБОТИЦА – МУП
4.       12.30-13.00 КРАЉЕВО – ПРОКУПЉЕ ПАНЧЕВО – КРАГУЈЕВАЦ
ПО ПОДНЕ
5.       16,00-16,30 С. МИТРОВИЦА – СМЕДЕРЕВО КИКИНДА – ШАБАЦ
6.       16,30-17,00 извлачење парова за
друго коло (10 екипа)
7.       17,00-17,30 прва утакмица другог кола друга утакмица друго коло
8.       17,30-18,00 трећа утакмица друго коло четврта утакмица друго коло
9.       18,00-18,30 пета утакмица друго коло
10.               18,30-19,00 извлачење парова за
треће коло (5 екипа)

 

БАСКЕТ – СУБОТА 03.09.2016
ТЕРЕНИ  ХОТЕЛА БЕЛИ БРОР

ПРЕ ПОДНЕ ТЕРЕН БРОЈ 1 ТЕРЕН БРОЈ 2
1.       10,00 – 10,30 прва утакмица  треће коло друга утакмица  треће коло
2.       10,30 – 10,45 пауза
3.       10,45 – 11,15 финале прва утакмица
4.       11,15 – 11,30 пауза
5.       11,30 – 12,00 финале друга утакмица
6.       12,00 – 12,15 пауза
7.       12,15 – 12,45 финале трећа утакмица

 

ПОЧЕТАК ТАКМИЧЕЊА ЈЕ У 11,00 ЧАСОВА, УТАКМИЦЕ СЕ ИГРАЈУ НА ДВА ТЕРЕНА ЗА БАСКЕТ.
ПОСЛЕ ДРУГОГ КОЛА  СВЕ ДО ФИНАЛА СЕ ИЗВЛАЧЕ ПАРОВИ ЖРЕБАЊЕМ, ЗБОГ НЕПАРНОГ БРОЈА
ЕКИПА, ЈЕДНА ЕКИПА КОЈА БУДЕ СЛОБОДНА ЋЕ ИЋИ ДИРЕКТНО У СЛЕДЕЋЕ КОЛО.
У ФИНАЛУ СЕ ПЛАСИРАЈУ ТРИ ЕКИПЕ И ИГРАЋЕ СЕ ПО СИСТЕМУ СВАКО СА СВАКИМ ЗА 1,2 И 3 МЕСТО.
ЕКИПА КОЈА СЕ НЕ ПОЈАВИ НА ТЕРЕНУ У ВРЕМЕ ОДИГРАВАЊА УТАКМИЦЕ, БИЋЕ ДИСКВАЛИФИКОВАНА ИЗ ДАЉЕГ ТАКМИЧЕЊА.

 

МАЛИ ФУДБАЛ – ПЕТАК 02.09.2016

ПРЕ ПОДНЕ ХОТЕЛ ОМОРИКА ХОТЕЛ БЕЛИ БРОР
11.   09,00-09.30 МУП – НИШ ВАЉЕВО – ЛЕСКОВАЦ
12.   09.30-10.00 БЕОГРАД – ЧАЧАК СУБОТИЦА – ВРАЊЕ
13.   10.00-10.30 ПОЖАРЕВАЦ – КРАГУЈЕВАЦ СМЕДЕРЕВО – КРАЉЕВО
14.   10.30-11.00 ШАБАЦ – ПАНЧЕВО КРУШЕВАЦ – ПРОКУПЉЕ
15.   11.00-11.30 НОВИ САД – СРЕМСКА МИТРОВИЦА
16.   11.30-12.00 извлачење парова за друго коло (9 екипа)
17.   12,00-12,30 прва утакмица друго кола
18.   12.30-13.00 друга утакмица друго коло
ПО ПОДНЕ ХОТЕЛ ОМОРИКА
19.   16,00-16,30 трећа утакмица друго коло
20.   16,30-17,00 четврта утакмица друго коло
21.   17,00-17,30 извлачење парова за треће коло (5 екипа)
22.   17,30-18,00 прва утакмица  треће коло
23.   18,00-18,30 друга утакмица  треће коло

 

МАЛИ ФУДБАЛ – СУБОТА 03.09.2016
ХОТЕЛ ОМОРИКА

ПРЕ ПОДНЕ
8.       10,00 – 10,30 финале прва утакмица
9.       10,30 – 10,45 пауза
10.   10,45 – 11,15 финале друга утакмица
11.   11,15 – 11,30 пауза
12.   11,30 – 12,00 финале трећа утакмица

ПОСЛЕ ДРУГОГ КОЛА  СВЕ ДО ФИНАЛА СЕ ИЗВЛАЧЕ ПАРОВИ ЖРЕБАЊЕМ, ЗБОГ НЕПАРНОГ БРОЈА
ЕКИПА, ЈЕДНА ЕКИПА КОЈА БУДЕ СЛОБОДНА ЋЕ ИЋИ ДИРЕКТНО У СЛЕДЕЋЕ КОЛО.
У ФИНАЛУ СЕ ПЛАСИРАЈУ ТРИ ЕКИПЕ И ИГРАЋЕ СЕ ПО СИСТЕМУ СВАКО СА СВАКИМ ЗА 1,2 И 3 МЕСТО.
ЕКИПА КОЈА СЕ НЕ ПОЈАВИ НА ТЕРЕНУ У ВРЕМЕ ОДИГРАВАЊА УТАКМИЦЕ, БИЋЕ ДИСКВАЛИФИКОВАНА ИЗ ДАЉЕГ ТАКМИЧЕЊА.
ОД ДРУГОГ КОЛА СВЕ УТАКМИЦЕ ДО КРАЈА ТАКМИЧЕЊА ИГРАЈУ СЕ НА ТЕРЕНУ ЗА МАЛИ ФУДБАЛ ХОТЕЛА ОМОРИКА.

 

   ОДБОЈКА –  ПЕТАК 02.09.2016
ТЕРЕН  ХОТЕЛА БЕЛИ БРОР

 

ПРЕ ПОДНЕ
24.   09,00-09.30 ПАНЧЕВО – СРЕМСКА МИТРОВИЦА
25.   09.30-10.00 ВАЉЕВО – ДС И НМ
26.   10.00-10.30 ШАБАЦ – СМЕДЕРЕВО
27.   10.30-11.00 КИКИИНДА – СУБОТИЦА
28.   11.00-11.30 НОВИ САД – СОМБОР
29.   11.30-12.00 НИШ – ЧАЧАК
30.   12,00-12,30 ПИРОТ – ПОЖАРЕВАЦ
31.   12.30-13.00 ВРАЊЕ – БОР
ПО ПОДНЕ
32.   16,00-16,30 КРАЉЕВО – МУП
33.   16,30-17,00 извлачење парова за друго коло (9екипа)
34.   17,00-17,30 прва утакмица друго коло
35.   17,30-18,00 друга утакмица друго коло
36.   18,00-18,30 трећа утакмица друго коло
37.   18,30-19,00 четврта утакмица друго коло
38.   19,00 извлачење парова за треће коло (5 екипа)

 

ОДБОЈКА – СУБОТА 03.09.2016

ТЕРЕН  ХОТЕЛА БЕЛИ БРОР

ПРЕ ПОДНЕ
13.   10,00 – 10,30 прва утакмица  треће коло
14.   10,30 – 11,00 друга утакмица  треће коло
15.   11,00 – 11,15 пауза
16.   11,15 – 11,45 финале прва утакмица
17.   11,45 – 12,00 пауза
18.   12,00 – 12,30 финале друга утакмица
19.   12,30 – 12,45 пауза
20.   12,45 – 13,15 финале трећа утакмица

 

ПОСЛЕ ДРУГОГ КОЛА  СВЕ ДО ФИНАЛА СЕ ИЗВЛАЧЕ ПАРОВИ ЖРЕБАЊЕМ, ЗБОГ НЕПАРНОГ БРОЈА
ЕКИПА, ЈЕДНА ЕКИПА КОЈА БУДЕ СЛОБОДНА ЋЕ ИЋИ ДИРЕКТНО У СЛЕДЕЋЕ КОЛО.
У ФИНАЛУ СЕ ПЛАСИРАЈУ ТРИ ЕКИПЕ И ИГРАЋЕ СЕ ПО СИСТЕМУ СВАКО СА СВАКИМ ЗА 1,2 И 3 МЕСТО.
ЕКИПА КОЈА СЕ НЕ ПОЈАВИ НА ТЕРЕНУ У ВРЕМЕ ОДИГРАВАЊА УТАКМИЦЕ, БИЋЕ ДИСКВАЛИФИКОВАНА ИЗ ДАЉЕГ ТАКМИЧЕЊА.

 

Одбор за спорт

Корисни линкови