24.04.2019

Број чланова

Број чланова НСП 20.072

Script selection

ћирилица | latinica
Добродошли на сајт јединог репрезентативног синдиката у МУП-у!

Завршене 7. спортске игре Независног синдиката полиције

3. септембра 2018.

Прошле недеље су на Тари одржане седме по реду спортске игре Независног синдиката полиције.

Као и претходних година више од 600 чланова нашег синдиката из целе Србије се такмичило или бодрило своје колеге у седам спортова током три дана такмичења.

Екипни победник Тара 2018. КЦ Шабац

Сјајно расположење трајало је од првог до последњег дана игара

КЦ Панчево победник у појединачним спортовима

Опште мишљење је да су овогодишње игре биле најбоље до сада највише захваљујући искуству у организацији тако да је све мање више функционисало како је и предвиђено. Ако додамо и податак да није било ниједне повреде на теренима као ни кише која је у овом периоду претходних година обавезно бар један дан падала, јасно је зашто су утисци позитивни. 

Најава нових дисциплина?

1.место у фудбалу освојио је КЦ Београд

КЦ Смедерево је овогодишњи шампион у надвлачењу конопца

Делегати и судије су одлично обавили свој део посла

Фотоапарату Одбора за медије нико није могао да умакне…

Након доделе признања и наградне игре уследила је вечера уз лепо расположење…

… а онда и кардио и потрошња калорија уз одличну музику…

на коју нико није остао равнодушан!

И ове године смо се потрудили да забележимо што више занимљивих тренутака како на теренима тако и ван њих. Око 400 одабраних фотографија смо распоредили у три категорије спорт, разно и додела признања.

 

Списак победника

Екипни спортови

Баскет: 

1.КЦ Шабац,
2.КЦ Крушевац,
3.КЦ Прокупље.

Мали фудбал: 

1.КЦ Београд,
2.КЦ Кикинда,
3.КЦ Шабац.

Најбољи трелац:

Стефан Живадиновић – КЦ Београд.

Најбољи голман:

Немања Начић – КЦ Београд,

Одбојка: 

1.КЦ Пожаревац,
2.КЦ Пријепоље,
3.КЦ Шабац.

Победник у екипним спортовима је КЦ Шабац.

Појединачни спортови

Пикадо жене: 

1.Катарина Ђорђевић – КЦ Панчево,
2.Драгица Пантелић – КЦ Шабац,
3.Наташа Христов – КЦ Јагодина.

Пикадо мушкарци: 

1.Дејан Пантић – КЦ Прокупље,
2.Драгоја Калајџија – КЦ Панчево,
3.Радијица Тодоровић -КЦ Сремска Митровица.

Стони тенис жене: 

1.Миљана Тешић – КЦ Панчево,
2.Катарина Поповић – КЦ Шабац,
3.Јелица Марковић – КЦ Шабац.

Стони тенис мушкарци: 

1.Ненад Јосифљевић – КЦ Нови Сад,
2.Игор Томић – КЦ Јогдина,
3.Горан Тимчић – КЦ Ниш.

Стрељаштво жене: 

1.Милена Китић – КЦ Смедерево,
2.Маја Станковић – КЦ Врање,
3.Данијела Вељковић – КЦ Смедерево.

Стрељаштво мушкарци:

1.Марко Стојановић – КЦ Пирот,
2.Милан Матијевић – КЦ МУП,
3.Дејан Ђураш – КЦ Крагујевац.

Укупни победник у појединачним спортовима је КЦ Панчево.

Ревијално надвлачење конопца: 

1.КЦ Смедерево,
2.КЦ Нови Сад,
3.КЦ Краљево.

Корисни линкови