14.11.2018

Број чланова

Број чланова НСП 20.072

Script selection

ћирилица | latinica
ДОБРОДОШЛИ НА САЈТ НЕЗАВИСНОГ СИНДИКАТА ПОЛИЦИЈЕ

Завршене 7. спортске игре Независног синдиката полиције

3. септембра 2018.

Прошле недеље су на Тари одржане седме по реду спортске игре Независног синдиката полиције.

Као и претходних година више од 600 чланова нашег синдиката из целе Србије се такмичило или бодрило своје колеге у седам спортова током три дана такмичења.

Екипни победник Тара 2018. КЦ Шабац

Сјајно расположење трајало је од првог до последњег дана игара

КЦ Панчево победник у појединачним спортовима

Опште мишљење је да су овогодишње игре биле најбоље до сада највише захваљујући искуству у организацији тако да је све мање више функционисало како је и предвиђено. Ако додамо и податак да није било ниједне повреде на теренима као ни кише која је у овом периоду претходних година обавезно бар један дан падала, јасно је зашто су утисци позитивни. 

Најава нових дисциплина?

1.место у фудбалу освојио је КЦ Београд

КЦ Смедерево је овогодишњи шампион у надвлачењу конопца

Делегати и судије су одлично обавили свој део посла

Фотоапарату Одбора за медије нико није могао да умакне…

Након доделе признања и наградне игре уследила је вечера уз лепо расположење…

… а онда и кардио и потрошња калорија уз одличну музику…

на коју нико није остао равнодушан!

И ове године смо се потрудили да забележимо што више занимљивих тренутака како на теренима тако и ван њих. Око 400 одабраних фотографија смо распоредили у три категорије спорт, разно и додела признања.

 

Списак победника

Екипни спортови

Баскет: 

1.КЦ Шабац,
2.КЦ Крушевац,
3.КЦ Прокупље.

Мали фудбал: 

1.КЦ Београд,
2.КЦ Кикинда,
3.КЦ Шабац.

Најбољи трелац:

Стефан Живадиновић – КЦ Београд.

Најбољи голман:

Немања Начић – КЦ Београд,

Одбојка: 

1.КЦ Пожаревац,
2.КЦ Пријепоље,
3.КЦ Шабац.

Победник у екипним спортовима је КЦ Шабац.

Појединачни спортови

Пикадо жене: 

1.Катарина Ђорђевић – КЦ Панчево,
2.Драгица Пантелић – КЦ Шабац,
3.Наташа Христов – КЦ Јагодина.

Пикадо мушкарци: 

1.Дејан Пантић – КЦ Прокупље,
2.Драгоја Калајџија – КЦ Панчево,
3.Радијица Тодоровић -КЦ Сремска Митровица.

Стони тенис жене: 

1.Миљана Тешић – КЦ Панчево,
2.Катарина Поповић – КЦ Шабац,
3.Јелица Марковић – КЦ Шабац.

Стони тенис мушкарци: 

1.Ненад Јосифљевић – КЦ Нови Сад,
2.Игор Томић – КЦ Јогдина,
3.Горан Тимчић – КЦ Ниш.

Стрељаштво жене: 

1.Милена Китић – КЦ Смедерево,
2.Маја Станковић – КЦ Врање,
3.Данијела Вељковић – КЦ Смедерево.

Стрељаштво мушкарци:

1.Марко Стојановић – КЦ Пирот,
2.Милан Матијевић – КЦ МУП,
3.Дејан Ђураш – КЦ Крагујевац.

Укупни победник у појединачним спортовима је КЦ Панчево.

Ревијално надвлачење конопца: 

1.КЦ Смедерево,
2.КЦ Нови Сад,
3.КЦ Краљево.

Корисни линкови