14.11.2019

Број чланова

Број чланова НСП 20.072

Script selection

ћирилица | latinica
Добродошли на сајт јединог репрезентативног синдиката у МУП-у!

Распоред такмичења осмих спортских игара

23. августа 2019.

Данас објављујемо распоред такмичења за предстојеће спортске игре уз напомену да ће екипа која се не појави на терену у време одигравања утакмице, бити дисквалификована из даљег такмичењa.

Такође вас обавештавамо да ћемо поред најзанимљивијих тренутака које забележимо током игара, свакодневно на нашем сајту и ФБ страници објављивати и резултате такмичења.

 

БАСКЕТ –  ПЕТАК 30.08.2019      23 ЕКИПE

ТЕРЕНИ  MK KOMERC

ПРЕ ПОДНЕ          
            
                                        ТЕРЕН БРОЈ 1                                     ТЕРЕН БРОЈ
                                        КОСТУР ГРУПА А                              КОСТУР ГРУПА Б

1. 10,00 – 10,30             СМЕДЕРЕВО-ПАНЧЕВО                      ШАБАЦ-НОВИ САД

2. 10,30 – 11,00             ЧАЧАК-КИКИНДА                                  ЗАЈЕЧАР-СУБОТИЦА

3. 11.00 – 11.30              БЕОГРАД-ПРИЈЕПОЉЕ                      ПИРОТ-ВРАЊЕ

4. 1130 – 12.00              ЛЕСКОВАЦ-СД/ПА                                ПРОКУПЉЕ-МУП

5. 12,00 – 12,30             ПОЖАРЕВАЦ-КРУШЕВАЦ                  КРАГУЈЕВАЦ-ША/НС 

6. 12.30 – 13.00              ДСиНМ- ЧА/КИ                                      С.МИТРОВИЦА-ЗА/СУ

 

ПО ПОДНЕ

7. 16,00 – 16,30             БОР-БГ/ПП                                     НИШ-ПИ/ВР                                

8. 16,30 – 17,00             А3-А4  = А1                                         КРАЉЕВО-ПК/МУП

9. 17,00 – 17,30             А5-А6  = А2                                          Б3-Б4     = Б1       

10. 17,30 – 18,00           ПОЛУФИНАЛЕ А1-А2                         Б5-Б6     = Б2

11. 18,00 – 18,30          ПОЛУФИНАЛЕ Б1-Б2

12. 18,30 – 18,45         ПАУЗА

13. 18,45 – 19,15          УТАКМИЦА ЗА 3 МЕСТО                     ФИНАЛЕ       

 

МАЛИ ФУДБАЛ – ПЕТАК 30.08.2019

     

ПРЕ ПОДНЕ                           ТЕРЕН ПУТНИК                   ТЕРЕН  КРАГУЈЕВАЦ                               

  1. 10.00-10.30                         НОВИ САД-НОВИ ПАЗАР             СМЕДЕРЕВО-ПИРОТ
  2. 10.30-11.00                         КРАГУЈЕВАЦ-БОР                         ЈАГОДИНА-ЛЕСКОВАЦ
  3. 11.00-11.30                         ВАЉЕВО-ШАБАЦ                          ПРОКУПЉЕ-ПРИЈЕПОЉЕ
  4. 11.30-12.00                        С.МИТРОВИЦА-ПАНЧЕВО            НИШ-ЗАЈЕЧАР
  5. 12,00-12,30                       СУБОТИЦА-МУП                            ВРАЊЕ-СД/ПИ
  6. 12.30-13.00                        КРАЉЕВО-НС/НП                         КИКИНДА-ЈА/ЛЕ

ПРЕ ПОДНЕ                           ТЕРЕН ПУТНИК                     ТЕРЕН  КРАГУЈЕВАЦ  

  1. 16,00-16,30                         КГ/БО-ВА/ША                               ПОЖАРЕВАЦ-ПК/ПП
  2. 16,30-17,00                         БЕОГРАД-СМ/ПА                        КРУШЕВАЦ-НИ/ЗА
  3. 17,00-17,30                         ЧАЧАК-СУ/МУП                           Б3 – Б4                      
  4. 17,30-18,00                          А3 – А4                       
  5. 18,00-18,30                          А5 – А6
  6. 18,30-19,00                          Б5 – Б6

 

МАЛИ ФУДБАЛ – СУБОТА 31.09.2019

 

 ПРЕ ПОДНЕ               ТЕРЕН ПУТНИК                                                      

  1. 10,00 – 10,30           ПОЛУФИНАЛЕ А1 – А2                                                     
  2. 10,30 – 11,00           ПОЛУФИНАЛЕ Б1 – Б2                                                      
  3. 11,00 – 11,15           ПАУЗА                                                       
  4. 11,15 – 11,45           УТАКМИЦА ЗА 3.МЕСТО                                                     
  5. 11,45 – 12,15           ФИНАЛЕ                                               

 

ОДБОЈКА –  ПЕТАК 30.08.2019      22 ЕКИПE   

                                      

ПРЕ ПОДНЕ                      ТЕРЕН МК КОМЕРЦ               ТЕРЕН СРБИЈА ШУМЕ

                                                КОСТУР ГРУПА А                     КОСТУР ГРУПА Б

  1. 10,00 – 10,30                    БОР-ВАЉЕВО                                     ПИРОТ-БЕОГРАД
  2. 10,30 – 11,00                    ПРИЈЕПОЉЕ-КРАЉЕВО                НОВИ САД-ЗАЈЕЧАР
  3. 11.00 – 11.30                     КИКИНДА-ПОЖАРЕВАЦ                ВРАЊЕ-КРУШЕВАЦ
  4. 11.30 – 12.00                    МУП-БО/ВА                                        СОМБОР-ПИ/БГ
  5. 12,00 – 12,30                    ДСиНМ-ШАБАЦ                                ЗРЕЊАНИН-ЧАЧАК 
  6. 12.30 – 13.00                    СУБОТИЦА-ПП/КВ                          СМЕДЕРЕВО-НС/ЗА   

 

ПО ПОДНЕ                       ТЕРЕН МК КОМЕРЦ                  ТЕРЕН СРБИЈА ШУМЕ

  1. 15,30 – 16,00           ПАНЧЕВО-КИ/ПО                          НИШ-ВР/КШ                                
  2. 16,00 – 16,30            А3-А4  = А1                                    Б3-Б4     = Б1
  3. 16,30 – 17,00            А5-А6  = А2                                    Б5-Б6     = Б2
  4. 17,00 – 17,30            ПОЛУФИНАЛЕ А1-А2
  5. 17,30 – 18,00            ПОЛУФИНАЛЕ Б1-Б2
  6. 18,00 – 18,15            ПАУЗА
  7. 18,15 – 18,45           УТАКМИЦА ЗА 3 МЕСТО                            
  8. 18,45 – 19,15           ФИНАЛЕ

 

  1. СПОРТСКЕ ИГРЕ НСП – ОРГАНИЗАЦИЈА –ЗАПИСНИЧАРИ КОПАОНИК 2019

ПИКАДО:

  1. Николић Игор
  2. Милутиновић Милорад
  3. Стоиљковић Дејан
  4. Богдановић Данило

 

СТОНИ ТЕНИС:

  1. Тимчић Горан
  2. Николиш Тихомир
  3. Цветковић Ненад
  4. Петровић Марјан

 

СТРЕЉАШТВО:

  1. Ђуровић Жељко
  2. Брежњак-Филиповић Снежана
  3. Јован Дмитрић
  4. Лазић Горан
  5. Алексић Срђан
  6. Балтић Неџад

 

МАЛИ ФУДБАЛ:

  1. Радовић Дејан
  2. Њемчевић Зоран
  3. Марковић Горан
  4. Милићевић Миланко

 

БАСКЕТ:

  1. Јеринг Андрија
  2. Деспотовић Рајко
  3. Павловић Дејан
  4. Миленковић Зоран

 

ОДБОЈКА:

  1. Ћулибрк Драган
  2. Савић Драган
  3. Здравковић Дејан
  4. Златић Вељко

 

КОНОПАЦ:

  1. Миладиновић Ненад
  2. Савић Мирослав
  3. Тимчић Горан

 

ОРГАНИЗАЦИЈА:

  1. Миладиновић Ненад
  2. Савић Мирослав
  3. Томић Сања

 

Корисни линкови