22.11.2019

Број чланова

Број чланова НСП 20.072

Script selection

ћирилица | latinica
Добродошли на сајт јединог репрезентативног синдиката у МУП-у!

КЦ Београд победник у баскету, Пожаревац у одбојци

31. августа 2019.

Јуче смо добили и прве победнике у екипним спортовима. Прво место у баскету освојила је екипа КЦ Београд, друго КЦ Сремска Митровица а треће место је припало екипи КЦ Панчево.

БАСКЕТ –  ПЕТАК 30.08.2019      23 ЕКИПE

ТЕРЕНИ  MK KOMERC

ПРЕ ПОДНЕ ТЕРЕН БРОЈ 1 ТЕРЕН БРОЈ 2
  КОСТУР ГРУПА А КОСТУР ГРУПА Б
10,00 – 10,30 СМЕДЕРЕВО-ПАНЧЕВО 0:2               ШАБАЦ-НОВИ САД 2:0
10,30 – 11,00 ЧАЧАК-КИКИНДА   2:0                      ЗАЈЕЧАР-СУБОТИЦА 9:3
11.00 – 11.30 БЕОГРАД-ПРИЈЕПОЉЕ  21:0              ПИРОТ-ВРАЊЕ 6:4
11.30 – 12.00 ЛЕСКОВАЦ-ПАНЧЕВО 0:21                ПРОКУПЉЕ-МУП  1:4
12,00 – 12,30 ПОЖАРЕВАЦ-КРУШЕВАЦ

  8:10         

КРАГУЈЕВАЦ-ШАБАЦ 1:9 
12.30 – 13.00 ДСиНМ- ЧАЧАК 0:21                             С.МИТРОВИЦА-ЗАЈЕЧАР 5:3

ПО ПОДНЕ
16,00 – 16,30 БОР-БЕОГРАД 2:7 НИШ-ПИРОТ 4:6
16,30 – 17,00 ПАНЧЕВО– КРУШЕВАЦ 5:4 КРАЉЕВО-МУП 0:21
17,00 – 17,30 ЧАЧАК-БЕОГРАД 8:11 ШАБАЦ-С.МИТРОВИЦА3:11
17,30 – 18,00 НИШ-МУП 5:11 Б5-Б6     = Б2
17,30 – 18,00 ПОЛУФИНАЛЕ А1-А2 ПАНЧЕВО – БЕОГРАД 2:10
18,00-18,30 ПОЛУФИНАЛЕ Б1-Б2 С.МИТРОВИЦА– МУП 9:8
18,30 – 18,45 ПАУЗА
18,45 – 19,15 УТАКМИЦА ЗА 3. МЕСТО ПАНЧЕВО – МУП 11:5
18,45 – 19,15 ФИНАЛЕ С.МИТРОВИЦА – БЕОГРАД 6:10

 

Прво место у одбојци освојио је КЦ Пожаревац, друго КЦ Нови Сад и треће КЦ Шабац. Погледајте све резултате.

ОДБОЈКА –  ПЕТАК 30.08.2019      22 ЕКИПE

ПРЕ ПОДНЕ ТЕРЕН МК КОМЕРЦ ТЕРЕН СРБИЈА ШУМЕ
  КОСТУР ГРУПА А                                    КОСТУР ГРУПА Б
10,00 – 10,30 БОР-ВАЉЕВО    1:2                                ПИРОТ-БЕОГРАД  0:2
10,30 – 11,00 ПРИЈЕПОЉЕ-КРАЉЕВО  2:0                НОВИ САД-ЗАЈЕЧАР 2:0
11.00 – 11.30 КИКИНДА-ПОЖАРЕВАЦ  0:2              ВРАЊЕ-КРУШЕВАЦ 0:2
11.30 – 12.00 МУП-ВАЉЕВО 0:2                                 СОМБОР-БЕОГРАД 0:2
12,00 – 12,30 ДСиНМ-ШАБАЦ   0:2                           ЗРЕЊАНИН-ЧАЧАК 1:2 
12.30 – 13.00 СУБОТИЦА-ПРИЈЕПОЉЕ 0:2                СМЕДЕРЕВО-НОВИ САД  0:2 

ПО ПОДНЕ ТЕРЕН МК КОМЕРЦ ТЕРЕН СРБИЈА ШУМЕ
15,30 – 16,00 ПАНЧЕВО-ПОЖАРЕВАЦ 0:2      НИШ-КРУШЕВАЦ 1:2
16,00 – 16,30 ВАЉЕВО-ШАБАЦ 0:2 БЕОГРАД-ЧАЧАК1:2
16,30 – 17,00 ПРИЈЕПОЉЕ-ПОЖАРЕВАЦ 1:2 НОВИ САД-КРУШЕВАЦ
17,00 – 17,30 ПОЛУФИНАЛЕ А1-А2 ШАБАЦ – ПОЖАРЕВАЦ 1:2
17,30 – 18,00 ПОЛУФИНАЛЕ Б1-Б2 НОВИ САД – ЧАЧАК 2: нов1
18,00 – 18,15 ПАУЗА
18,15 – 18,45 УТАКМИЦА ЗА 3. МЕСТО   ШАБАЦ-ЧАЧАК 2:0

 

18,45 – 19,15 ФИНАЛЕ ПОЖАРЕВАЦ – НОВИ САД 2:0

Настављена је и борба на фудбалским теренима а победника смо добили у суботу.

Корисни линкови