22.11.2019

Број чланова

Број чланова НСП 20.072

Script selection

ћирилица | latinica
Добродошли на сајт јединог репрезентативног синдиката у МУП-у!

Јуче отворене 8. спортске игре НСП-а објављујемо и резултате првих утакмица данас одиграних

30. августа 2019.

Јуче су у 17.00 часова на Копаонику на теренима хотела Краљеви Чардаци свечано отворене 8.спортске игре Независног синдиката полиције.

Многобројним учесницима игара обратио се управник хотела пожелевши им пријатан боравак а међу званицама су се већ традиционално нашли и представници полицијских синдиката из региона који су такође у кратким обраћањима поздравили наше чланове.

На крају се присутнима обратио и председавајући Председништва НСП Велимир Лукић који је званично отворио спортске игре и уједно искористио прилику да укратко прокоментарише нови колективни уговор и бројне повољности које он доноси. 

Јутрос су у 10.00 часова учесници игара изашли на спортске терене, a као и претходних година такмичења су организована у малом фудбалу, кошарци, одбојци, стрељаштву, стоном тенису и пикаду.

У доњим табелама можете видети резултате утакмица одиграних током преподнева.

МАЛИ ФУДБАЛ – ПЕТАК 30.08.2019

ПРЕ ПОДНЕ ТЕРЕН ПУТНИК ТЕРЕН  КРАГУЈЕВАЦ
10.00-10.30 НОВИ САД-НОВИ ПАЗАР  0:6 СМЕДЕРЕВО-ПИРОТ 1:0
10.30-11.00 КРАГУЈЕВАЦ-БОР  6:0 ЈАГОДИНА-ЛЕСКОВАЦ 3:0
11.00-11.30 ВАЉЕВО-ШАБАЦ 1:9 ПРОКУПЉЕ-ПРИЈЕПОЉЕ 6:2
11.30-12.00 С.МИТРОВИЦА-ПАНЧЕВО 5:0 НИШ-ЗАЈЕЧАР 2:0
12,00-12,30 СУБОТИЦА-МУП  0:5 ВРАЊЕ-СМЕДЕРЕВО 4:0
12.30-13.00 КРАЉЕВО-НОВИ ПАЗАР 2:4 КИКИНДА-ЈАГОДИНА 0:2

 

ПО ПОДНЕ ТЕРЕН ПУТНИК ТЕРЕН  КРАГУЈЕВАЦ
16,00-16,30 КРАГУЈЕВАЦ-ШАБАЦ ПОЖАРЕВАЦ-ПРОКУПЉЕ
16,30-17,00 БЕОГРАД-С.МИТРОВИЦА КРУШЕВАЦ-НИШ
17,00-17,30 ЧАЧАК-МУП ВРАЊЕ-ЈАГОДИНА Б3 – Б4=Б1
17,30-18,00 НОВИ ПАЗАР-КГ/ША А3–А4=А1  
18,00-18,30 БГ/СМ-МУП/ЧА А5–А6=А2  
18,30-19,00 ПО/ПК-НИ/КШ Б5 – Б6=Б2  

                                                                               

 

МАЛИ ФУДБАЛ – СУБОТА 31.09.2019 

ПРЕ ПОДНЕ               ТЕРЕН ПУТНИК                                                      
10,00 – 10,30     ПОЛУФИНАЛЕ А1-А2                                                     
10,30 – 11,00     ПОЛУФИНАЛЕ Б1 – Б2                                                      
11,00 – 11,15     ПАУЗА 
11,15 – 11,45     УТАКМИЦА ЗА 3.МЕСТО                                                     
11,45 – 12,15     ФИНАЛЕ 

 

ОДБОЈКА –  ПЕТАК 30.08.2019      22 ЕКИПE

ПРЕ ПОДНЕ ТЕРЕН МК КОМЕРЦ ТЕРЕН СРБИЈА ШУМЕ
  КОСТУР ГРУПА А                                    КОСТУР ГРУПА Б
10,00 – 10,30 БОР-ВАЉЕВО    1:2                                ПИРОТ-БЕОГРАД  0:2
10,30 – 11,00 ПРИЈЕПОЉЕ-КРАЉЕВО  2:0                НОВИ САД-ЗАЈЕЧАР 2:0
11.00 – 11.30 КИКИНДА-ПОЖАРЕВАЦ  0:2              ВРАЊЕ-КРУШЕВАЦ 0:2
11.30 – 12.00 МУП-ВАЉЕВО 0:2                                 СОМБОР-БЕОГРАД 0:2
12,00 – 12,30 ДСиНМ-ШАБАЦ   0:2                           ЗРЕЊАНИН-ЧАЧАК 1:2 
12.30 – 13.00 СУБОТИЦА-ПРИЈЕПОЉЕ 0:2                СМЕДЕРЕВО-НОВИ САД  0:2 

 

ПО ПОДНЕ ТЕРЕН МК КОМЕРЦ ТЕРЕН СРБИЈА ШУМЕ
15,30 – 16,00 ПАНЧЕВО-КИ/ПО НИШ-ВР/КШ
16,00 – 16,30 ВАЉЕВО-ШАБАЦ     А3-А4  = А1 БЕОГРАД-ЧАЧАК        Б3-Б4     = Б1
16,30 – 17,00 ПРИЈЕПОЉЕ-ПО/ПА А5-А6  = А2 НОВИ САД-КШ/НИ     Б5-Б6     = Б2
17,00 – 17,30 ПОЛУФИНАЛЕ А1-А2  
17,30 – 18,00 ПОЛУФИНАЛЕ Б1-Б2  
18,00 – 18,15 ПАУЗА  
18,15 – 18,45 УТАКМИЦА ЗА 3 МЕСТО  
18,45 – 19,15 ФИНАЛЕ  

БАСКЕТ –  ПЕТАК 30.08.2019      23 ЕКИПE

ТЕРЕНИ  MK KOMERC

ПРЕ ПОДНЕ ТЕРЕН БРОЈ 1 ТЕРЕН БРОЈ 2
  КОСТУР ГРУПА А КОСТУР ГРУПА Б
10,00 – 10,30 СМЕДЕРЕВО-ПАНЧЕВО 0:2               ШАБАЦ-НОВИ САД 2:0
10,30 – 11,00 ЧАЧАК-КИКИНДА   2:0                      ЗАЈЕЧАР-СУБОТИЦА 9:3
11.00 – 11.30 БЕОГРАД-ПРИЈЕПОЉЕ  21:0              ПИРОТ-ВРАЊЕ 6:4
11.30 – 12.00 ЛЕСКОВАЦ-ПАНЧЕВО 0:21                ПРОКУПЉЕ-МУП  1:4
12,00 – 12,30 ПОЖАРЕВАЦ-КРУШЕВАЦ  8:10          КРАГУЈЕВАЦ-ШАБАЦ 1:9 
12.30 – 13.00 ДСиНМ- ЧАЧАК 0:21                             С.МИТРОВИЦА-ЗАЈЕЧАР 5:3

 

 

ПО ПОДНЕ

16,00 – 16,30 БОР-БЕОГРАД НИШ-ПИРОТ
16,30 – 17,00 ПАНЧЕВО- КРУШЕВАЦ  А3-А4=А1 КРАЉЕВО-МУП
17,00 – 17,30 ЧАЧАК-БГ/БО А5-А6=А2 ШАБАЦ-С.МИТРОВИЦА   Б3-Б4=Б1
17,30 – 18,00 ПОЛУФИНАЛЕ А1-А2 НИ/ПИ-МУП/КВ Б5-Б6     = Б2
18,00 – 18,30 ПОЛУФИНАЛЕ Б1-Б2 /
18,30 – 18,45 ПАУЗА /
18,45 – 19,15 УТАКМИЦА ЗА 3 МЕСТО ФИНАЛЕ

 

 

Корисни линкови