24.04.2019

Broj članova

Broj članova NSP 20.072

Script selection

ћирилица | latinica
Dobrodošli na sajt jedinog reprezentativnog sindikata u MUP-u!

7.sporstske igre NSP

29. avgusta 2018.

Već po tradiciji Nezavisni sindikat policije organizuje sportske igre na Tari.

Na ovogodišnjim 7. sportskim igrama, koje se održavaju od 30. avgusta do 02. septembra, članovi sindikata će se takmičiti u malom fudbalu, košarci, odbojci, streljaštvu, pikadu, stonom tenisu i nadvlačenju konopca.

Otvaranje igara je u četvrtak u 17.00 časova. Takmičenja u ekipnim sportovima započeće u petak od 9.00 i 10.000 časova, dok će pojedinačni sportovi početi istog dana od 10.00 časova.

Revijalno nadvlačenje konopca biće održano u subotu u 18.00 časova.

Sportistima želimo uspešna nadmetanja uz fer borbu, a takođe da se lepo provedu i zabeleže fenomenalne uspomene na predivnoj Tari.

U prilogu možete videti detaljnu satnicu svih sportova.

POJEDINAČNI SPORTOVI 31.08.2018.
TERENI HOTELA OMORIKA

PRE PODNE  

  • 10,00 STRELJAŠTVO    
  • 10,00 STONI TENIS    
  • 10,00 PIKADO ŽENE

PO PODNE

  • 16,00 PIKADO MUŠKARCI

BASKET –  PETAK 31.08.2018.      20 EKIPA
TERENI  HOTELA BELI BOR

 

PRE PODNE                      TEREN BROJ 1                                       TEREN BROJ 2
                                                    GRUPA A                                               GRUPA B

  • 10,00 – 10,30 SMEDEREVO-PIROT                                  ČAČAK-ŠABAC    
  • 10,30 – 11,00 BOR-S.MITROVICA                               POŽAREVAC-MUP    
  • 00 – 11.30 KRUŠEVAC-SD/PI                                  PANČEVO-ČA/ŠA
  • 30 – 12.00 DSiNM-NIŠ                                            BEOGRAD-ZAJEČAR     
  • 12,00 – 12,30 KIKINDA-BO/SM                                    LESKOVAC-PO/MUP      
  • 30 – 13.00 KRALJEVO-VRANJE                                  PROKUPLJE-PRIJEPOLJE         

PO PODNE

  • 16,00 – 16,30 KRUŠEVAC-SD/PIROT——DSiNM/NIŠ                      PANČEVO-ČA/ŠA—– BEOGRAD-ZAJEČAR                                    
  • 16,30 – 17,00 KIKINDA-BO/SM—— KRALJEVO-VRANJE                     LESKOVAC-PO/MUP—— PK/PP  
  • 17,00 – 17,30 A3-A4  = A1                                                            B3-B4     = B1       
  • 17,30 – 18,00 A5-A6  = A2                                                            B5-B6     = B2
  • 18,00 – 18,30 POLUFINALE A1-A2                                 POLUFINALE B1-B2
  • 18,30 – 19,00 UTAKMICA ZA 3 MESTO
  • 19,00 – 19,30 FINALE       

 ODBOJKA –  PETAK 31.08.2018    16 EKIPA
TEREN  HOTELA BELI BOR

PRE PODNE                      

  • 00-10.30 A—KIKINDA – UŽICE      
  • 30-11.00 B—VALJEVO- SMEDEREVO       
  • 00-11.30 A—VRANJE – POŽAREVAC                  
  • 30-12.00 B—NIŠ – BOR     
  • 12,00-12,30 A—ŠABAC – DSiNM
  • 30-13.00 B—MUP – ČAČAK

PO PODNE

  • 16,00-16,30 A—PANČEVO – KRALJEVO     
  • 16,30-17,00 B—PRIJEPOLJE – PIROT   
  • 17,00-17,30 A—KIKINDA/UŽICE(A3) —- VRANJE/POŽAREVAC (A4) === A1
  • 17,30-18,00 B—VALJEVO/SMEDEREVO (B3) —- NIŠ/BOR (B4)            === B1
  • 18,00-18,30 A—ŠABAC/DSiNM (A5) —– PANČEVO/KRALJEVO (A6)    === A2
  • 18,30-19,00 B—MUP/ČAČAK (B5) —– PRIJEPOLJE/PIROT (B6)          === B2

ODBOJKA – SUBOTA 01.09.2018 
TEREN  HOTELA BELI BOR

PRE PODNE

  • 10,00 – 10,30 POLUFINALE A1 – A2  
  • 10,30 – 11,00 POLUFINALE B1 – B2
  • 11,00 – 11,15 PAUZA
  • 11,15 – 11,45 UTAKMICA ZA 3 MESTO
  • 11,45 – 12,15 FINALE

MALI FUDBAL – PETAK 31.08.2018      

 

PRE PODNE                            HOTEL OMORIKA                           HOTEL BELI BOR

  • 09,00-09.30 JAGODINA- S.MITROVICA                                     MUP-BOR
  • 30-10.00 KRALJEVO-POŽAREVAC                                   VALJEVO -SMEDEREVO
  • 10-10.30 ZAJEČAR – PROKUPLJE    
  • 30-11.00 PRIJEPOLJE – BEOGRAD    
  • 00-11.30 PIROT — JAGODINA/S.MITROVICA          === A3       
  • 30-12.00 KRAGUJEVAC — MUP/BOR                              === B3
  • 12,00-12,30 ŠABAC – KRUŠEVAC                                === A4
  • 30-13.00 NIŠ – PANČEVO                                             === B4

PO PODNE                           HOTEL OMORIKA

  • 16,00-16,30 KIKINDA — KRALJEVO/POŽAREVAC          === A5
  • 16,30-17,00 ČAČAK — VALJEVO/SMEDEREVO                  === B5
  • 17,00-17,30 ZAJEČAR/PROKUPLJE — LESKOVAC            === A6
  • 17,30-18,00 PRIJEPOLJE/BEOGRAD — VRANJE                === B6
  • 18,00-18,30 A3 – A4
  • 18,30-19,00 B3 – B4

MALI FUDBAL – SUBOTA 01.09.2018 
HOTEL OMORIKA

PRE PODNE

  • 09,30 – 10,00 A5 – A6 
  • 10,00 – 10,30 B5 – B6      
  • 10,30 – 11,00 POLIFINALE  A1 –A2       
  • 11,00 – 11,30 POLUFINALE `B1 – B2       
  • 11,30 – 11,45 PAUZA
  • 11,45 – 12,15 UTAKMICA ZA 3 MESTO
  • 12,15 – 12,45 FINALE

NADVLAČENJE KONOPCA

SUBOTA           HOTEL OMORIKA

  • 16,00     

EKIPA KOJA SE NE POJAVI NA TERENU U VREME ODIGRAVANJA BIĆE DISKVALIFIKOVANA IZ DALJEG TAKMIČENJA.

Korisni linkovi